POKRET SOCIJALISTA: Srbi, hoćemo li u EU preko priznanja Kosova, napuštanja Srpske i pevanja sa Tompsonom?
POKRET socijalista čiji je osnivač Aleksandar Vulin nakon Tompsonovog koncerta najvećeg skupa ustaša posle Blajburga postavlja pitaenje: Srbi, hoćemo li u EU preko priznanja Kosova, napuštanja Srpske i pevanja sa Tompsonom?
Foto: Pokret socijalista
"Nakon Tompsonovog kocerta u Zagrebu, najvećeg skupa ustaša posle Blajburga, ali na žalost bez istog završetka, Evropska unija ćuti, a javnost u Srbiji se čudi što je zvanična Hrvatska nastavljač NDH, a crkva u Hrvata dosledni sledbenik vikara ustaške vojske Alojzija Stepinca. Nego Srbi, što ne blokirate hrvatsku ambasadu, što ne proglasite Plenkovića personom non grata, što ne cinkarite ustaše u Briselu kao što cinkarite srpsku policiju? Srbi, požurite u Makarsku uskoro će proslava "Oluje" šteta da ne učestvujete. Srbi, hoćemo li u EU preko priznanja Kosova, napuštanja Republike Srpske i pevanja sa Tompsonom? Srbi, šta vam nije jasno?", poručili su u Pokretu socijalista nakon održanog koncerta ustaškog pevača Marka Perkovića Tompsona u Zagrebu.
BONUS VIDEO:
Tompson se zalaže za tradiciju i hrišćanske vrednosti i peva patriotske pesme: Sraman prilog na N1
Preporučujemo
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)