"GRAĐANI ŽELE MIR I STABILNOST" Kruševac složno protiv blokada (VIDEO)
NA skupu protiv blokada u Kruševcu poruka građana je jasna, oni žele mir i stabilnost.
Foto: Printskrin
- Dosta je podela, dosta blokada, građani žele mir, stabilnost i pravo na normalan život. Želimo društvo u kojem se živi a ne preživljava, želimo jednu stabilnu i uspešnu Srbiju.
- Došlo je vreme da kažemo dosta blokadama i nasilju. Vreme je da se vratimo svakodnevnom životu, životu gde ćemo da se borimo za svoju decu da žive u bezbrižnoj Srbiji i da imaju perspektivnu budućnost - rekle su Kruševljanke.
Pogledajte video:
Građani su ustali protiv blokada. Više o skupovima širom Srbije ČITAJTE KLIKOM OVDE!
Preporučujemo
SIJA NEBO: Vatromet u Novom Sadu na skupu protiv blokada (FOTO/VIDEO)
07. 09. 2025. u 19:50
MOĆAN SNIMAK IZ ZEMUNA: Ovako je izgledao skup protiv blokada (VIDEO)
07. 09. 2025. u 19:41
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)