"PO 100 DNEVNO NAJPRLJAVIJIH TEKSTOVA O MENI!" Vučić o napadima iz regiona - NJihov problem je to što su mislili da su sahranili Srbiju!
GOSTUJUĆI večeras u emisiji "Ćirilica" na televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svakodnevnim napadima iz regiona na Srbiju i njega.
Foto: Printskrin/Tv Prva
- Kada prelistavate, prelistajte i hrvatsku, sarajevsku, podgoričku štampu. Nekada po 100 dnevno najprljavijih tekstova o meni. Šta mislite zašto izbacuju najrpljavije tekstove o meni, ramislite šta je razlog. Jel to što sam loš predsednik Srbije? Onda bih imao njihovu podršku, čime sam im se toliko zamerio? Spalili su nam kuće u prošlom ratu, spalili crkvu, učestvovao sam u obnovi crkve, dva puta u Čipuljiću. Nije to. Ne smeta im to, ne smeta ni to što sam hteo u Jasenovac. Problem je da odem tamo i u Jadovno. Ali to je sve mali problem. Ono što je njihov problem je to što su mislili da su sahranili Srbiju, da će biti očajna kao u vreme Tadića. Gde će glavna vest biti da uživam u Severini i da nisam ponosan što sam predsednik. Ne zanima me ništa o njima, zanima me Srbija. Kad su imali paradu značajno manje uspešnu od naše, rekao sam skidam kapu, vaša vojska je uspešna. Ono što kupuju sada, ja bih drugačije kupovao, ali razumem ih, imaju oni drugačije evropske partnere. Tenk kupe za 28 miliona, nije to moja šolja čaja, to je preskupo. Kupiš 16 cezara za 312 miliona evra, a što se mene tiče preskupo. Nemam šta da im zamerim - istakao je Vučić.
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (16)