BRNAVIĆ U HITTVITU: SNS je ojačala, blokaderi se raspadaju
PREDSEDNICA Skupštine Srbije istakla je u emisiji HitTvit da je Srpska napredna stranka ojačala a da se sa druge strane, blokaderi raspadaju.
Foto: Printskrin
- Više od godinu dana terora kako se sve to završava, SNS je u svakom smislu danas mnogo jača i sa mnogo svetlijom budućnošću nego što smo imali pre početka ove obojene revolucije i ovog haosa, potpune destabilizacije i uništavanje Srbije. Vi kada pogledate sliku iz centrale naše stranke vi vidite neke nove ljude, vi vidite i tog Vladu Balaća koji nije bio član naše stranke kada je sve ovo počelo, nije bio politički aktivan. Vidite i malog Milutina Miloševića , takođe student koji je želeo da uči. Dakle, mi imamo nove ljude u stranci, imamo ljude koji su mladi, koji su neki od njih najbolji studenti naših univerziteta i univerziteta u Beogradu i univerziteta u Novom Sadu koje mi nismo imali pre svega ovoga. Koji će sutra biti perjanica te stranke i novi lideri. Pokazali su hrabrost, upornost, nepokolebljivost, studirali dalje. Kažu da je Vlada dobio dobio u poslednje vreme još dve desetke bez obzira na sve pritiske. Vi vidite njih sada tu u sedištu centrale SNS. Mi smo ojačali, niko nije otišao ali su se dodatni neki od najkvalitetnijih mladih ljudi ove zemlje su se nama pridružili zato što su videli borbu i pre svega iskrenost Aleksandra Vučića - poručila je Brnabić.
Preporučujemo
IZBORI NA KOSOVU I METOHIJI Simić: Srpska lista osvojila 42.166 glasova
07. 06. 2026. u 09:13 >> 22:04
REZULTATI IZBORA NA KOSOVU I METOHIJI: Srpska lista ostvarila ubedljivu pobedu
07. 06. 2026. u 22:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)