BRNABIĆ OGOLILA LUDOST BLOKADERA "Priznali da su u Rektoratu pronađeni topovski udari i gas maske i to im je ok"
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić napisala je kako su blokaderi priznali da su pirotehnika i drugi nedozvoljeni predmeti pronađeni u zgradi Rektorata, ali da im je to sasvim u redu.
Foto: ATA
- Blokaderi priznali – u Rektoratu Univerziteta u Beogradu pronađene su petarde, topovski udari, gas maske, voki tokiji, špricevi, braunile... i dodali da je sve to OK. Nikakv problem u tome ne vide. Njihovom licemerju i podmuklosti nema kraja. Njima je sve što nikako ne može biti normalno, logično ili razumno – normalno, uobičajeno, logično i razumno, ukoliko se o njima radi. Sve da su kalašnjikove našli u zgradi Rektorata, i to bi im bilo sasvim normalno i prihvatljivo. I ubeđivali bi ljude preko svojih medija da je to u redu i da nije protiv zakona. Šta će to u Rektoratu – koga briga...-napisala je Brnabić na svom nalogu na Iks-u.
Predsednica Skupštine je dalje navela da se Srbija od građanskog rata spasila samo mudrom politikom predsednika Vučića.
- E, sa tom vrstom sistematskog ispiranja mozga i izvrtanja stvarnosti se mi suočavamo već čitavu deceniju. I zato je i najveći uspeh predsednika Aleksandra Vučića što smo u Srbiji izbegli građanski rat. Jer neko ko tvrdi da je normalno da u Rektoratu Univerziteta u Beogradu budu skladišteni topovski udari i gas maske – taj je svakako spreman na sve. Što se naših evropskih partnera tiče, pošto se već nisu oglasili da nam objasne kako je to normalno da se ovakve stvari nalaze u Rektoratu i da li je upravo onaj ko je to uneo u Rektorat zloupotrebio i narušio autonomiju univerziteta, sada realno očekujem da postave pitanje zašto su voki-tokiji kineski, a ne evropski! Pa gde izađoste sa tom informacijom?!? Biće problema u raju - navela je Ana Brnabić.
BONUS VIDEO: Blokaderi iz bivše vlasti krenuli na rektora i njegove dekane
Preporučujemo
ZATO IH PICULA PODRŽAVA Brnabić: Blokaderi vode anti-srpsku politiku
02. 04. 2026. u 18:50
BRNABIĆ: SNS će razgovarati sa Vučićem da bude kandidat za premijera
02. 04. 2026. u 09:31
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)