Goran Vesić sreo "dvojnika"
DOBAR dan, ja sam Goran Vesić - pružio je ruku da se upozna sa zamenikom gradonačelnika Beograda koji je juče u Obrenovcu postavio kamen temeljac za izgradnju vrtića.

Foto: Novosti arhiva
Prvi operativac mislio je da se čovek sa kojim se srdačno pozdravio samo šali, ali se ispostavilo da se zove i preziva isto kao on i da su čak - isto godište!
Otkrili su da je "dvojnik" kandidat za odbornika na listi SNS, ali i da ga razni zovu telefonom mešajući ga sa mnogo poznatijim Vesićem. Kako god, zamenik gradonačelnika je imenjaku poželeo da dobije mandat u lokalnoj skupštini, a ovaj mu je zauzvrat poklonio domaću rakiju.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)