POSLE POSTIZANJA SPORAZUMA U VAŠINGTONU: Mali se posebno zahvalio Godfriju u ime Vučića
MINISTAR finansija Siniša Mali zahvalio je večeras, u ime predsednika Srbije Aleksandra Vučića, američkom ambasadoru u Srbiji Entoniju Godfriju na posvećenosti i želji za postizanjem sporazuma o ekonomskoj saradnji Beograda i Prištine.
Foto: Pink Printskrin
"Vučić mi je preneo da se posebno zahvalim ambasadoru Godfriju u ime predsednika Vučića na posvećenosti, želji i iskazanoj energiji da dođe do današnjeg sporazuma. Još jednom, veliko hvala", istakao je Mali u Vašingtonu, u uključenju u specijalnu emisiju posvećenu ekonomskom sporazumu između Beograda i Prištine.
Preporučujemo
NIJE SAMO TAČKA 10: Delegacija iz Beograda imala muke i sa ovim zahtevom
04. 09. 2020. u 19:36 >> 19:36
GRENELOVA OFANZIVA MATIRALA BRISEL: EU skrajnuta u dijalogu Beograda i Prištine
04. 09. 2020. u 14:57
FOTOGRAFIJE POSLE SASTANKA: Vučić sa delegacijom ispred Bele kuće (FOTO)
03. 09. 2020. u 21:22
HOTI O SASTANKU: Nećemo razgovarati o drugim temama osim o priznanju
03. 09. 2020. u 21:22
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)