BIVŠA MINISTARKA IZ SAMOOPREDELJENJA: Sporazum štetan, ne može se primeniti - daje Srbiji izlaz na Jadran
BIVŠA ministarka pravde Albulena Hadžiu iz Samoopredeljanja, rekla je da su premijer Hoti i njegova ''nelegalna delegacija'' doneli ogromnu štetu tzv Kosovu.

Foto: Tanjug/AP
„Gazivode su podeljene sa Srbijom, odrekao se članstva Kosova u međunarodnim organizacijama, prihvatio članstvo u balkanskom Mini-Šengenu i dao izlazak Srbije na Jadransko more“, istakla je Hadžiu u objavi na Fejsbuku.
Dodala je da "štetni sporazumi ne mogu da budu primenjeni".
"Nazvali su to istorijskim sporazumom za priznanje pošto su se odrekli nezavisnosti Kosova i doneli nam štetne sporazume i kršeći Ustav", napisala je Hadžiu.
Preporučujemo

POSLE POSTIZANjA SPORAZUMA U VAŠINGTONU: Mali se posebno zahvalio Godfriju u ime Vučića
04. 09. 2020. u 21:33

PREMIJER TZV. KOSOVA HOTI: Sporazum bi trebalo da vodi uzajamnom priznanju
04. 09. 2020. u 19:29

NIJE SAMO TAČKA 10: Delegacija iz Beograda imala muke i sa ovim zahtevom
04. 09. 2020. u 19:36 >> 19:36

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (1)