SINIŠA MALI: Čast mi je da zajedno sa drugim kolegama doprinesem dobrobiti zemlje

MINISTAR finansija u drugoj Vladi Ane Brnabić, Siniša Mali izjavio je da mu je čast što će i u novom mandatu upravljati javnim finansijama Srbije.

СИНИША МАЛИ: Част ми је да заједно са другим колегама допринесем добробити земље

Siniša Mali / Foto Tanjug

On je na svom instagram profilu napisao:

- Čast mi je što ću i u novom mandatu Vlade Republike Srbije imati priliku da upravljam našim javnim finansijama, i da zajedno sa drugim kolegama doprinesem dobrobiti naše zemlje! 🇷🇸 Svakog dana ćemo se boriti za bolji život gradjana, za veće plate i penzije, za nova radna mesta, za nove puteve i fabrike. Gradimo našu Srbiju!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo