OSTALO SAMO 300 MESTA U BEOGRADSKIM BOLNICAMA: Oglasio se ministar Lončar, dramatičan porast broja zaraženih
MINISTAR zdravlja Zlatibor Lončar održao je danas u Palati Srbija sastanak sa direktorima kovid bolnica, nakon kojeg je rekao da je u poslednja 24 sata nešto manje od 400 pacijenata zaraženih koronom moralo da bude zadržano na bolničkom lečenju.

Foto: Tanjug
Od tog broja, kako je naveo, oko 150 je u Beogradu.
- Od petka ćemo morati i KBC "Dr Dragiša Mišović" ceo da vratimo u kovid sistem, a posle toga u roku od dva dana i KBC "Zemun" - tekao je Lončar.
Kako je naveo u Beogradu je još samo 300 mesta u bolnicama, za danas i sutra.
- Alarmantno je i u Kraljevu, gde je bolnica na ivici da sama pređe u kovid sistem
Preporučujemo

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (1)