PUTINOVO PISMO I PLAMEN IZ KREMLJA: Sergej Lavrov danas u Beogradu!
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov fanas nešto posle podneva stiže u Srbiju.

Foto: Tanjug
Sastanak šefa ruske dipolmatije sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem biće održan u 16.30 časova u Vili "Mir".
Pre sastanka, Vučić i Lavrov će prisustvovati ceremoniji paljenja večnog plamena na Spomeniku večna vatra na Groblju oslobodiocima Beograda.
Lavrov će plamen doneti sa Groba nepoznatog vojnika kod zidina Kremlja. Sledi poseta Hramu Svetog Save, gde će ruski ministar položiti cveće na grob preminulog patrijarha Irineja i tom prilikom pročitati pismo predsednika Rusije Vladimira Putina povodom završetka radova na Hramu.
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (31)