VUČIĆ O ZAKLJUČAVANJU: Ja nisam za to, ali moramo da pazimo na živote ljudi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nikada nije zaključavanje, ali da moramo da pazimo na živote ljudi.
Foto: RTS printskrin
- Lekari se bore za živote ljudi. Hajde da vidimo prvo da li možemo da se disciplinujemo - rekao je predsednik Srbije na RTS.
On je dodao da vakcinacija daje rezultate.
- Potrebne su nam četiri nedelje posle revakcinacije da bismo videli rezultate - kaže predsednik i dodaje da je svaka vakcina dobra.
Predsednik je najavio da se eventualno mere mogu produžiti dan ili dva, ali ne više od toga.
Od 1. aprila ćemo krenuti u kampanju vakcinacije po Srbiji, želim da obiđem sve naše okruge i razgovaram sa predstavnicima opština i da zamolim da se vakcinišu jer to spasava živote.
Preporučujemo
INTERVJU SA PREDSEDNIKOM: Vučić govorio o svim važnim pitanjima - "U Srbiji niko od zakona neće biti zaštićen!"
18. 03. 2021. u 19:58 >> 21:32
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (8)