TAMAN kad čovek pomisli da nas ništa ne može iznenaditi od likova poput Đilasa i njemu sličnih, oni nas ponovo iznenade i zaprepaste, izjavio je danas ministar Zlatibor Lončar.
Povezane vesti

MALI ODGOVORIO NIKEZIĆU: Javni dug se menja, a jedina konstanta je ogromna količina laži koje izgovarate
MINISTAR finansija u Vladi Republike Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Siniša Mali danas je odgovorio, kako je naveo, portparolu Đilasove firme Dušanu Nikeziću na prozivke po pitanju visine javnog duga.
07. 05. 2021. u 13:15

ORLIĆ OŠTRO O ĐILASU: Nebrojeno puta se pokazao kao tragično loš lažov!
VLADIMIR Orlić, član Predsedništva Srpske napredne stranke kaže da se "žuti tajkun Dragan Đilas već nebrojeno puta pokazao kao tragično loš lažov: neubedljiv, providan i sklon zbunjivanju samog sebe".
06. 05. 2021. u 13:54

MILENKO JOVANOV: Đilas pokušava da vrši pritisak na pravosudne organe
DRAGAN Đilas je danas kao samouki istražitelj, poput Ilije Čvorovića, predstavio rezultate svoje istrage, koji ne pokazuju ništa drugo, osim ogromne nervoze koja Đilasa mori od kada se u javnosti pojavila tema o tajnim računima na kojima je sakriveno 68 miliona dolara - rekao je Milenko Jovanov, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke.
06. 05. 2021. u 13:42

SANDRA BOŽIĆ: Đilas uzalud pokušava da zatrpa javnost lažima i manipulacijama!
ŠTA drugo zna dobro uhodani švercer sekundama Dragan Đilas osim da na očiglednu istinu o malverzacijama sa njegovim računima rasutim po svetu na kojima leže oteti milioni građana Srbije odgovori novim lažima i falsifikatima, kaže Sandra Božić, članica glavnog odbora Srpske napredne stranke.
06. 05. 2021. u 13:49

TO JE ČOVEK IZUZETNIH ORGANIZACIONIH SPOSOBNOSTI: Danas ga napadaju, a evo kako je Đilas nekada govorio o Šapiću (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić najavio je juče da će uskoro početi procedura za ujedinjenje sa Srpskim patriotskim savezom Aleksandra Šapića.
06. 05. 2021. u 11:06

TRAŽI FREKVENCIJU ZA TV: Održane onlajn konsultacije stranaka sa predstavnicima Evropskog parlamenta, očekuju promenu rada Javnog servisa
PREDSTAVNICI partija okupljenih oko Demokratske stranke Zorana Lutovca i Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, kao i Socijaldemokratske stranke Borisa Tadića, održali su u sredu onlajn konsultacije sa predstavnicima Evropskog parlamenta koji posreduju u međupartijskom dijalogu, radi poboljšanja izbornih uslova.
05. 05. 2021. u 21:06
Najnovije iz rubrike

OGLASIO SE VUČEVIĆ: "Srećna pobeda pristojne Srbije u Kosjeriću i Zaječaru svim građanima"
PREDSEDNIK SNS-a Miloš Vučević oglasio se nakon pobede na lokalnim izborima u Kosjeriću i Zaječaru.
09. 06. 2025. u 01:09

"SRBIJA JE REKLA DA NEĆE PRIHVATITI NASILJE UMESTO IZBORA": Pokret socijalista čestitao pobedu SNS
POKRET socijalista oglasio se povodom pobede SNS-a na lokalnim izborima u Kosjeriću i Zaječaru
09. 06. 2025. u 00:43

TERORISTI BLOKADERI NAPALI EKIPU "NOVOSTI": Gađali su nas čim si stigli, vređali
EKIPA "Novosti" uspela je da izađe iz zgrade opštine u Kosjeriću koju su opkolili teroristi blokaderi.
09. 06. 2025. u 00:35

IZBORI U ZAJEČARU I KOSJERIĆU: Blokaderi nastavljaju da prave haos (FOTO/VIDEO)
U ZAJEČARU i Kosjeriću danas se održavaju redovni lokalni izbori na kojima se biraju odbornici skupština ove dve lokalne samouprave. Biračka mesta su otvorena od sedam do 20.00 sati, do kada traje i izborna tišina.
08. 06. 2025. u 07:10 >> 00:31

OPOZICIONARI PORUČUJU BLOKADERIMA U ZAJEČARU: Jako ste se neozbiljno poneli što ste proglasili pobedu sa pola prebrojanih glasova! (FOTO)
NAKON što su pojedini opozicioni aktivisti i blokaderi u Zaječaru požurili da proglase izbornu pobedu, i to na osnovu samo 54 odsto obrađenog uzorka, usledila je oštra reakcija upravo iz redova opozicije.
09. 06. 2025. u 00:16
Komentari (0)