LUKSUZ ZA ČETIRI TOČKA: U okviru događaja Lion`s run revija automobila u ulici svetog save
BEOGRAĐANI i gosti prestonice sutra će biti u prilici da u okviru događaja Lion`s run u samom srcu Vračara vide neke od najluksuznijih automobila u svetu kao što su Ferari SF90, lamborghini, bugatti.
Lion`s run
Prestižni vozila u poslepodnevnim satima biće izložena u Ulici Svetog Save, kod hotela SAINT TEN, a ova saobraćajnica će za ovu svrhu biti zatvorena za vozila od raskrsnice sa Ulicom Kneginje Zorke do Slavije.
Lion`s run je poreklom iz Nemačke, a održava se dva puta godišnje na različitim lokacijama širom sveta. Organizatori skupa Sven Solomon i Rodžer Štajninger istakli su da revijalni spektakl uvek pažljivo i detaljno planiraju, počev od gradova i trasa kroz koje prolaze, pa do hotela i ulica u kojima se zaustavljaju. Osim toga, podvukli su i da žele da svi vide koliko je Beograd zanimljiv i grad pun dobre energije.
Na specifičnoj reviji najluksuznijih vozila u svetu, ljubitelji automobila moći će između ostalih i da vide i Stradale, Huracan Evo, Pagani, Veyron, Koenigsegg Agera, kao i neizbežni Aston Martin DB11 racing.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)