LEGLO ZARAZE U STANU NA NOVOM BEOGRADU: Par iz solitera živi sa golubovima u kući
03. 09. 2021. u 12:00
STANARI solitera broj 207 u Bulevaru Mihajla Pupina gotovo tri godine pokušavaju da umole komšije sa 12. sprata da u stanu ne čuvaju golubove.
Povezane vesti
RASKOPAN I DEO RESAVSKE: Izmenjen režim saobraćaja zbog radova po centru kao i na Novom Beogradu
NA nekoliko mesta u gradu u toku su radovi na saobraćajnicama, pa bi vozači u tim delovima trebalo da budu dodatno strpljivi.
10. 08. 2021. u 07:52
Najnovije iz rubrike
DECA POVELA MAJKE U KOLO: Ansambl kulturno umetničkog društva "Dukat" sa Zvezdare, specifičan ne samo po dobroj igri, već i po zajedništvu
DOK većina roditelja svoju decu sa proba folklora čeka ispred sale, u kulturno-umetničkom društvu "Dukat" sa Zvezdare pojedine majke oblače nošnju i dokazuju da za ljubav prema folkloru nikad nije kasno.
23. 06. 2026. u 12:47
OD DANAS I ZVANIČNO U VODU: Otvorena kupališna sezona na Adi Ciganliji, evo koliko košta dan na "Beogradskom moru"
KUPALIŠNA sezona na Adi Ciganliji danas je zvanično otvorena podizanjem "Plave zastavice", iako već danima možemo videti posetioce koji se sunčaju i uživaju na "Beogradskom moru".
20. 06. 2026. u 14:03
OVAKO SE PONAŠAJU SAMO ISTINSKI SREĆNI LJUDI: 8 načina ponašanja koji olakšavaju život
SREĆA nije slučajnost niti privilegija rezervisana za nekolicinu – ona je skup navika, načina razmišljanja i svakodnevnih izbora.
20. 06. 2026. u 12:18
OD DANAS MANJE AUTOBUSA NA BEOGRADSKIM ULICAMA: Počeo je letnji red vožnje, za sve kupače obezbeđeno pet novih linija do Ade Ciganlije
DANAS je u Beogradu stupio na snagu letnji red vožnje na linijama javnog prevoza putnika, a istovremeno se uvodi i pet sezonskih linija koje će saobraćati ka Adi Ciganliji.
20. 06. 2026. u 09:16
OD DANAS IZMENE LINIJA GRADSKOG PREVOZA ZBOG RADOVA: Zemun, Novi Beograd i Vračar
U ZEMUNU, na Novom Beogradu i na Vračaru od danas će zbog radova doći do izmena na pojedinim linijama javnog gradskog prevoza.
20. 06. 2026. u 08:17
Prolaznik
03.09.2021. 16:08
Srećan sam što ne živim u tom vašem kolektivnom smeštaju zvani zgrada nego u svojoj kući i svom dvorištu.
pop
03.09.2021. 18:39
Па пошто сте лепо објаснили која је процедура чудно да овлашћени органи нису то спровели. Постоји ваљда и ограничено време да се то одради по пријави а не да се вуче као да је парница. Друго ваљда имају председника скупшине станара или управника коме је дужност да то реши у што краћем року. Овде се пише као да никог није брига или већину није брига иако су сви власници односно сувласници зграде. Очигледно је да управник зграде или председник скупшине стснаране раде свој посао како треба.
Nedeljko
03.09.2021. 20:48
Fina gospoda
Vl
04.09.2021. 09:25
Просто решење: Престати да им доносите храну и голубови ће отићи