BIZARAN UDES U BEOGRADU: Stradao semafor, automobil teško oštećen (FOTO)
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila večeras u Bulevar kralja Aleksandra nastradao je jedan – semafor.
Foto D. B.
Iz za sada nepoznatih razloga vozilo je udarilo i oborilo semafor. Automobil se zaustavio tek kod tramvajskog stajališta.
Vozač, u trenuku kada je naš reporter bio na mestu udesa, nije bio u blizini vozila.
Usled ovog incidenta ni ostali semafori na raskrsnici Buleva kralja Aleksandara i Batutove nisu bili u funkciji.
BONUS VIDEO: VELIKA GUŽVA NA AUTO-PUTU: Zbog radova na petlji Mali Požarevac ogromna kolona
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO
KRSTOVDAN, koji se obeležava 18. januara, jedan je od onih praznika u srpskoj tradiciji koji tiho, ali snažno povezuje veru, prirodu i čoveka. Iako često ostaje u senci Bogojavljenja, Krstovdan u narodnom pamćenju nosi jednaku simboliku, kao dan kada se sudbina godine “zapečati”, a voda, vetar i nebo postaju glasnici onoga što dolazi.
18. 01. 2026. u 11:39
Komentari (0)