ULICA NA SAVSKOM VENCU ZATVORENA ZA SAOBRAĆAJ: Vanredna situacija napravila kolaps

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

30. 03. 2023. u 09:15

NA beogradskim ulicama jutros je stanje uobičajeno, gužva je kakva je inače u prvom špicu. Vanredna situacija je u Ulici Teodora Drajzera na Savskom vencu gde je pukla cev, pa je cela ulica zatvorena.

УЛИЦА НА САВСКОМ ВЕНЦУ ЗАТВОРЕНА ЗА САОБРАЋАЈ: Ванредна ситуација направила колапс

Foto: M. Anđela

- Pukla je cev kod broja 27, pa je zbog toga taj potez zatvoren - kažu u Pink taksiju.

Navode da je na ostalim ulicama i mostovima situacija uobičajena, osim što je malo veća gužva na Gazeli.

- Povećana je frekventnost saobraćaja kao i svakog jutra na ulicama i mostovima. Malo je veća gužva na Gazeli u smeru ka Novom Beogradu - kažu u Pink taksiju.

Gazela je i jutros, kako smo već objavili, stajala, pre 7 sati. Do zastoja u sve tri trake je došlo zbog sudara blizu isključenja za Sava centar, a u smeru ka Novom Beogradu.

(Telegraf)

BONUS VIDEO: VOZAČ GSP UMRO ZA VOLANOM: Pozlilo mu tokom vožnje, autobus potom naleteo na četiri automobila

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju