ŠIRI KANAL ŠTITI USEVE: Radovi u obrenovačkoj mesnoj zajednici Poljane
U OBRENOVAČKOJ mesnoj zajednci Poljane u toku su radovi na proširenju kanala za odvođenje vode.

Foto: Opština Obrenovac
Po nalogu Miloša Stanojevića, predsednika opštine, ekipe Javnog vodoprivrednog preduzeća "Beogradvode" izašle su na teren, a u rešavanju problema angažovale su se i sve opštinske nadležne službe.
Prema rečima Ivana Stojića, člana Veća opštine Obrenovac, kanal će biti proširen tako da će se preventivno delovati na moguće probleme na usevima u ovom delu opštine Obrenovac.
- Ovaj kanal odvođenjem vode sprečiće propadanje useva, a rešavanje problema odvođenja vode je od izuzetne važnosti za mesnu zajednicu Poljane - rekao je Stojić.
U ime meštana optšini i "Beogradvodama" zhavlio se Dragan Petrović iz Saveta mesne zajednice Poljane.
Preporučujemo

PONOVO "IGRE NA VODI": Posle dve decenije pauze, takmičenje na obrenovačkim bazenima
22. 08. 2023. u 15:20

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)