BESPLATNO ZA PENZIONERE: Opština Palilula brine o najstarijim sugrađanima
PENZIONERI sa Palilule moći će besplatno da se rekreiraju na bazenu "Tašmajdan", što je za najstarije sugrađene obezbedila opština u okviru programa „Plivajmo zajedno“ koji već koriste osnovci.

Foto J. Ćosin
Seniori se mogu prijaviti na svim šalterima opštine Palilula u Takovskoj 12, kao i u uslužnom centru u Borči u Ivana Milutinovća 12. Od dokumenata je potrebna lična karta, pasoš, rešenje o penzionisanju ili poslednji ček od penzije.
Za učenike osnovnih škola obezbeđena je besplatna škola plivanja ako su neplivači, kao i usavršavanje tehnike plivanja za plivače.
Školica plivanja za neplivače je radnim danima: od 9 do 10 časova, 10 do 11 časova, 16 do 17 i od 17 do 18 časova. Usavršavanje plivanja je utorkom i četvrtkom od 11 do 12 časova i od 17 do 18 časova.
Termini za penzionere: u periodu od 11. do 30. septembra ponedeljak, sreda i petak od 9 do 10 časova. Od 1. oktobra termini su ponedeljkom sredom i petkom od 11 do 12 časova i subotom i nedeljom od 8 do 9 časova.

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)