RADOVI ODLOŽENI DO DALJEG: Žitelji podavalskih naselja neće ostati bez vode
Planirani radovi na objektu beogradskog vodovodnog sistema na opštini Voždovac koji su najavljeni za danas, odloženi su do daljeg.
Foto: Profimedia
Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", potrošači u naseljima Pinosava, Beli potok i Dugo polje imaće uredno vodosnabdevanje.
Sve dodatne informacije potrošači mogu dobiti u Servisnom centru Grada Beograda na broj 11-0-11 ili na besplatni broj telefona 0800/11-00-11.
Preporučujemo
KAKO FUNKCIONIŠE PREVOZ U BEOGRADU: Zbog leda na kolovozu preusmerene ove linije
02. 02. 2026. u 07:41
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)