NA VIŠE LOKACIJA U GRADU: Raznovrstan program za Beograđane i ovog vikenda u okviru Dana porodice
MANIFESTACIJA Beogradski dani porodice do 1. juna 2025. godine imaće više od 150 programa. I ovog vikenda u Beogradu u okviru Dana porodice pripremljeni su raznovrsni sadržaji za građanje na više lokacija u gradu.

Foto: Grad Beograd
U završnici ciklusa koncerata kamerne muzike „Merita Sundays“ na Kolarcu, u nedelju od 17.00 i 19.00 nastupaju mladi gudački kvarteti iz Italije – Indaco i EOS.
U Konaku kneginje Ljubice u toku je izložba „Modeli najlepših srpskih manastira“. Posetioci mogu da vide umanjene replike blizu trideset istorijski i kulturno najvrednijih manastirskih zdanja.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Takođe u Konaku, biće izvedena monodrama „Na kafi kod kneginje Ljubice“ od 13.00. Ulogu kneginje Ljubice Obrenović tumači Vjera Mujović.
U Klubu Doma omladine Beograda će od 20.00 nastupiće sastavi Amnezija iz Četrnaeste beogradske gimnazije i Kinoteka iz Sedme beogradske gimnazije u okviru programa „Rokenrol škola". Cena ulaznice je 300 dinara.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
U Kući Đure Jakšića održava se Festival fraktala FraktalART Fest. Cilj ovog Festivala je okupljanje crtača fraktala svih generacija iz zemlje i inostranstva radi povezivanja i saradnje na unapređivanju metode i razmene iskustava. Na festivalu učestvuju umetnici iz Tunisa i Egipta. Festival je otvoren do 6. maja.
Ulaz i ove nedelje od 10.00 do 18.00 na stalnu postavku Narodnog muzeja je besplatan.
Preporučujemo

TVRĐAVA IZNAD REKE, PRIČA IZNAD VREMENA: Kalemegdan - Simbol Beograda kroz vekove (FOTO)
27. 04. 2025. u 13:00

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)