KOMUNALCI "OKUPIRALI" BEOGRADSKE SPLAVOVE: Upaljene rotacije, počela stroga kontrola poštovanja mera (FOTO)

VELIKI broj pripadnika Komunalne milicije večeras je "okupirao" beogradske splavove radi kontrolisanja primene mera koje je propisao Krizni štab.

КОМУНАЛЦИ ОКУПИРАЛИ БЕОГРАДСКЕ СПЛАВОВЕ: Упаљене ротације, почела строга контрола поштовања мера (ФОТО)

Foto: ATA images

Milicajci su se pojavili sa upaljenim rotacijama, i budno motre da li se poštuju pravila o radnom vremenu ugostiteljskih objekata.

Podsećamo, dr Darija Kisić Tepavčević je saopštila pre dva dana da je Krizni štab doneo odluku o zabrani rada kafića, restorana i naravno splavova, nakon 23 časa.

U poslednje vreme je takođe pojačana kontrola nošenja maski, pogotovo u zatvorenim objektima i javnom prevozu, a propisane su i kazne od 5.000 za nepoštovanje te mere.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UŽASNA VEST SA FRONTA: Terorističke metode Ukrajine se nastavljaju