BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
Nena
04.01.2021. 15:22
U kojoj banci u Srbiji se to može uplatiti? Koja valuta se uplaćuje, da li mogu dinari ili samo strana valuta? Da li negde treba naglasiti svrhu uplate? I kome će ta sredstva otići, tj. da li će ići ljudima koji su pogođeni zemljotresom i kojima je sve uništeno ili će ići za obnovu crkvenih hramova i drugih crkvenih objekata? Onaj koji daje novac ima pravo da zna za šta će se konkretno uplaćena sredstva koristiti. Dakle, informacija objavljena u ovom članku nije dovoljna. Dopunite je i ponovo objavite.