BEOGRAD U BORBI PROTIV KORONE: Počela vakcinacija prijavljenih preko E-uprave
U DOMOVIMA zdravlja u Beogradu počela je vakcinacija građana starijih od 75 godina koji su se prijavili preko E-uprave.
Foto: RTS printskrin
Vakcinacija će se obaviti u domovima zdravlja: Vračar, Voždovac, Zemun, Zvezdara, Savski venac, Stari grad, Palilila, Novi Beograd, Čukarica i Rakovica.
Masovna vakcinacija u Srbiji biće organizovana na više od 1.000 punktova. U Ministarstvu zdravlja otkrivaju za "Novosti" da će u 158 domova zdravlja biti čak 945 vakcinalnih mesta i još 60 u sajamskim i sportskim halama širom Srbije, više o tome čitajte OVDE.
Preporučujemo
PREMIJERKA OBJAVILA: Evo koliko je građana ukupno vakcinisano danas do 16 časova
14. 01. 2021. u 20:28
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven uzrok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)