Politika
JEZIVO: Novinar BIRN priziva smrt predsedniku Vučiću, pomenuo Čaušeskua (FOTO)
26. 06. 2026. u 09:54
PRAVIMO VELIKO NARODNO SABRANJE: Vučević pozvao ljude da sutra dođu na skup u Beograd
26. 06. 2026. u 09:12
Tenis
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
ŽOZE MURINJO U SVOM STILU: Želim da svi igrači Reala izgube i ispadnu sa Mundijala
26. 06. 2026. u 09:34
ZA SAD SE OVO ZNA: Ovo su potvrđena četiri para šesnaestine finala Svetskog prvenstva
26. 06. 2026. u 08:20
Aleksandar
06.02.2021. 09:01
Mogao bi... a da li ce?
veselnik
07.02.2021. 00:55
@Aleksandar - Nece, jer su podizvodjaci "zasticeni", pa ce "izvodjaci" dobiti sva potrebna produzenja rokova, naknadne radove i placene "viskove radova i nepredvidjene radove". Tenderi tome i sluze, da se dogovorom dodje do ugovora u okviru budzeta, a zatim dilovima opljacka grad i izmaltretiraju gradjani.
posmatrac iz daleka
06.02.2021. 09:37
Konacno. Te linije su ite kako potrebne. Narocito 5-ica, pa i dvojka. Konacno cemo moci sa unucima do zooloskog vrta, vrlo konforno i bez gubljenja vvrmena , zagadjivanja vazduha trazeci parking mesto oko Kalemegdana. Jedva cekamo otvaranje tih linija.
Bata
06.02.2021. 09:38
Da li iko zna zašto se ništa ne radi na skveru Palmotićeve i Hilandarske?
Aranđel
06.02.2021. 16:26
Svako ko je imao nesreću da prolazi tim nazovi bulevarima, je mogao da vidi da je radnika premalo ili nijedan. Čak i sada po lepom vremenu ima ih tek nekoliko na uređenju trotoara i destine stajališta gradskog prevoza.
Sandra
06.02.2021. 18:02
Mnogo se gradilo i renoviralo za protekle 4 godine u Beogradu, ali ni jedna rekonstrukcija nije završena na vreme. To što instalacije ispod površine nisu bile na mestima predviđenim nekim planom ne treba da bude razlog kašnjenja. Građani su svedoci da na nekim deonicama nije bilo radnika mesecima. Primer je nezavršena raskrsnica kod Džordža Vašingtona i Palmotićeve koja je raskopana 3 godine. Bolje da se sa rekonstrukcijama radi u etapama i ne na svim mestima istovremeno, jer se tako koči normalan saobraćaj. Koliko dugo ne radi tramvaj dvojka a i trojku i dvanasticu ko zna koliko ćemo čekati do Topčidera i Čukarice.
veselnik
07.02.2021. 00:32
Ugovor o izvodjenju radova je izmedju Investitora i Glavnog Izvodjaca. Za dinamiku i kvalitet nadlezan je Nadzorni organ, koga placa Investitor. Za sve (svoje) podizvodjace ODGOVORAN je Izvodjac, podizvodjaci nemaju nikakve veze sa Investitorom, tako da se izjava "postoje i subjektivni razlozi kašnjenja zbog čega će izvođači radova biti kažnjeni i neće više biti angažovani u Beogradu" ne moze odnositi na podizvodjace!