Politika
POSLANICI NASTAVILI ZASEDANJE: Nekoliko tačaka na dnevnom redu vanredne sednice Skupštine (VIDEO)
24. 06. 2026. u 07:33 >> 10:11
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
SRAMOTA! Kejn nije hteo da priča o nedosuđenom penalu, a evo šta kaže o svom promašaju!
24. 06. 2026. u 09:38
SPREMA SE HAO NA MUNDIJALU! Ove utakmice Svetskog prvenstva mogu da budu nameštene!
24. 06. 2026. u 09:02
Miloš Čolić
14.05.2021. 12:49
Рушење овакве зграде (која је притом у врло добром стању) била би срамота и велика штета за наш град. Вила је зидана у стилу академизма и својеврстан је сведок времена и укуса у ком је настала. У њој је одрастао наш чувени архитекта академик Иван Антић (иначе син инжењера Милоша К. Антића за кога је вила и зидана). Самим тим вила има већу културно историјску вредност. Након Другог Светског рата у њој је била и амбасада Финске. Нема смисла рушити је, то би било негирање сопствене прошлости и рушење историјски вредне зграде зарад изградње архитектонски тотално безвредног здања и личне користи људи који не цене Београд и немају обзира према културно историјском наслеђу. Надам се да ће надлежне институције исправно поступити и забранити рушење предратне виле.