NEVREME U ROŽAJAMA: Izlila se Lovnička reka, voda nije za piće
NAKON trodnevnih kiša u Rožajama se u naselju Hurije izlilaLovnička reka, koja preti plavljenjem kuća i u toku je velika borba da se to spreči.
JP Komunalno Gradac
Građani Rožaja pozvani su da se ne približavaju rekama koje su nabujale, usled nevremena koje je pogodilo i ovu opštinu gde voda na gradskom području nije za piće i treba je prokuvati pre upotrebe.
Na seoskom području bujice su oštetile veći broj puteva.
BONUS VIDEO - PODIVLjALI IBAR I LOVNIČKA RIJEKA: Poplave zbog padavina u Rožajama i Tomaševu
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)