MEDOJEVIĆ NIJE U SKUPŠTINI, OGLASIO SE NA FEJSBUKU: Ne puštaju me, dolazim da glasam za Bečića!
JEDAN od lidera Demokratskog fronta Nebojša Medojević obavestio je crnogorsku javnost da dolazi u Skupštinu Crne Gore da bi glasao za Aleksu Bečića.

Foto VN
- Nisam stigao u Skupštinu jer sam vozio suprugu Marinu u tužilaštvo, protiv koje je policija podnela krivičnu prijavu zbog kršenja mera NKT-a. I protiv mene je podneta krivična prijava što sam bio podrška svojoj supruzi. Ni sad me ne puštaju na miru! Sad idem da glasam za Aleksu Bečića - napisao je Medojević na Fejsbuku.
Čelnici sve tri opozicione liste u Crnoj Gori potvrdili su da je postignut dogovor o formiranju nove Vlade.
Oni su na današnjoj konstitutivnoj sednici Skupštine podržali predlog da novi premijer bude Zdravko Krivokapić, a predsednik parlamenta Aleksa Bečić.
(Sputnjik)
Preporučujemo

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (2)