PRONAĐENA DROGA, NAPADNUT POLICAJAC: Prijave protiv dve osobe zbog ulične prodaje narkotika
POLICIJA je u Bijelom Polju sprovodeći aktivnosti na suzbijanju ulične prodaje narkotika, procesuirala dve osobe.
Foto Ilustracija
Prilikom kontrole S.D. kod njega je pronađena manja količina marihuane, a kriminalističkom obradom policijskih službenici su došli do sumnje da je S.D. drogu nabavio od D.L., koji je po nalogu državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćene proizvodnje, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
-Pretresom stana osumnjičenog pronađena je marihuana spakovana u pvc pakovanja, namenjena tzv. uličnoj prodaji i vaga. Prilikom operativne obrade D.L. je fizički nasrnuo na policijskog službenika o čemu je obavešten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju koji je naložio da se protiv D.L. podnese krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Protiv S.D. policija će podneti prekršajnu prijavu zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.
Preporučujemo
"GOLA" ISTRČALA SA CARINE: Čehinja zbog sumnjivih supstanci napravila haos na Horgošu
06. 11. 2020. u 16:55
RASTU JE ODALA SAMO JEDNA REČ: Izvori otkrili kako je uhapšen poznati reper
05. 10. 2020. u 11:11
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)