Politika
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI: Sloboda je na prvom mestu, vidimo se uoči Vidovdana
24. 06. 2026. u 17:26
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
uživoPRENOS, BOSNA I HERCEGOVINA - KATAR: Biti ili ne biti za Bosance
24. 06. 2026. u 18:54
SVET GLEDA U NEVERICI: Evo šta je Ibrahimović rekao o Ronaldu, pomenuo i Mesija
24. 06. 2026. u 16:03
Ljutko
07.11.2021. 08:47
I sad nek mi neko objasni sto se ovako urgentne stomatološke usluge onoliko naplacuju kao da su u pitanju privatne ordinacije. I zasto se pruzaju u domovima zdravlja koji su deo obaveznog zdravstvenog osiguranja. I zasto se stomatolozi ponašaju kao privatnici a rade u prostorijama domova zdravlja ciju izgradnju smo svi mi gradjani finansirali u vreme socijalizma a onda ih neko potezom pera preinacio u privatnu svojinu na temeljima drustvene? Koliko je izgubljeno zdravlja, zivota, a bogme i očiju zbog ovako podmuklih procesa na zubima koje ne mogu da plate penzioneri i siromasni gradjani najcesce iz te starije generacije, a koja je izdvajala sredstva za izgradnju domova zdravlja? Koga je briga uopšte sto gubimo ljude i sto ce vladari za pedeset godina kao u onoj priči o carevom novom ruhu da se gledaju u ogledalu a nece imati ko da im kaze da su goli jer ce Srbija da ostane prazna?