NOVA VAKCINA ZA KORONU: Evropska komisija je odobrila kao dopunsku dozu
EVROPSKA komisija danas je dala dozvolu za upotrebu i prodaju nove vakcine protiv kovida-19 koja bi se primenjivala kao dopunska doza.
Foto: Shutterstock
U pitanju je VidPrevtin Beta vakcina koju proizvode farmacetuske firme Sanofi i GSK na bazi proteina.
Ova vakcina je odobrena kao dopunska doza za odrasle nakon primarne vakcinacije drugom vakcinom protiv kovida-19.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA: U Vojvodini 191, a u Novom Sadu 35 novoobolelih
10. 11. 2022. u 16:00
DA LI JE SLANINA ZDRAVA? Šta sadrži, da li goji i koliko smemo da je jedemo
11. 11. 2022. u 10:29
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)