"NOVOSTI" SAZNAJU: Uznemirujuće poruke o pojavi opasne droge nisu poslate iz škola - neko širi paniku među roditeljima

Б.Б.

25. 01. 2023. u 18:00

KAKO smo saznali, niko od nastavnika, ni direktora iz beogradskih škola nije napisao, niti prosledio poruku o pojavi opasne droge koja kruži društvenim mrežama.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Узнемирујуће поруке о појави опасне дроге нису послате из школа - неко шири панику међу родитељима

Foto N. Karlić

Upozorenje o navodnoj pojavi opasne dečije droge u vidu žvaka i praha, bez ijednog konkretnog dokaza, niti prijavljenog slučaja izazavalo je veliku paniku među roditeljima, đacima i zaposlenima u školi.

Da se radi o cirkularnoj poruci upućenoj sa nepoznate adrese i bez potpisa, govori i podatak da se poruka potpuno identične sadržine pojavila se i polovinom decembra na društvenim mrežama.

Foto: Privatna arhiva

Kako bi se stalo na put širenju panike, svakako, bi trebalo da reaguju nadležni istražni organi i utvrde ko stoji iza svega.

BONUS VIDEO: 

81. GODIŠNjICA NOVOSADSKE RACIJE: Sećanje na 1.300 pod led bačenih Novosađana zavet za budućnost


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje