MONSTRUMIMA NAJTEŽE MOGUĆE KAZNE: Vučić o počiniocima zločina kod Mladenovca i u OŠ "Vladislav Ribnikar" - Mora da postoji pravda
GOVOREĆI o poseti porodicama nastradalih u Duboni i Malom Orašju, predsednik Aleksandar Vučić je naglasio da će da se bori da počinioci zločina kod Mladenovca i u OŠ „Vladislav Robnikar“ dobiju maksimalne kazne.
FOTO: Novosti
- Obećao sam ljudima da ću kao građanin Srbije, ali i kao predsednik, za onog ko je to učinio, za onog ko ga je naoružao, i za one u porodici koji su to pomagali, tražiti najteže moguće kazne. Ja ću se politički boriti u Evropi i u svetu, jer za ovo što je učinjeno u Beogradu, Malom Orašju i Duboni ne postoji druga kazna. Ne možete da ubijete monstruma makar on imao 13, 14 godina. Onaj ko je to počinio mora da dobije najteže moguće kazne - rekao je Vučić.
Naglasio je da će insistirati da presude budu maksimalne.
- Lepo dobije 20 godina, on posle 15 izađe i sa 36 godina živi normalno, ceo život, a ugasio 10 kuća, šta očekujete da ljudi traže? Šta me briga za udruženja, društva, mora da postoji pravda. Šta, treba da izađe i opet počini to? - rekao je predsednik.
Preporučujemo
JEZIV INCIDENT U ZAGREBU: Dete mu dobilo ukor, roditelj pretio "beogradskim scenariom"
11. 05. 2023. u 00:45
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (284)