DIMITRIJE (20) IZ KRUŠEVCA NESTAO U BERLINU: Iz hotelske sobe izišao bez telefona i u papučama
DIMITRIJE Ivanović (20) iz Kruševca nestao je pre tri dana u Berlinu, a njegova majka moli za pomoć kako bi ga pronašla.

Foto:Fenix.de
Mladić je u Berlin došao pre 10 dana kao turista, prenosi "Fenix magazin".
U hotelu u kojem je Dimitrije boravio u Berlinu u sobi su mu ostale stvari i mobilni telefon sa kog se redovno javljao majci. Iz sobe je izišao u papučama, a među stvarima koje su ostale u sobi nije bilo njegovog pasoša.
Nestanak Dimitrija Ivanovića je juče prijavljen policiji u Berlinu, a njegova majka moli sve koji nešto znaju o nestanku njenog sina da to i prijave policiji.
BONUS VIDEO:
OTKRIVEN RIMSKI TITANIK U VIMINACIJUMU: Arheolozi kažu da je plovilo bilo duže od 20 metara

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)