SMENA SUNCA I OBLAKA: Evo kakvo nas vreme danas očekuje

Novosti online

20. 12. 2023. u 01:00

U SRBIJI danas malo i umereno oblačno sa sunčanim intervalima, samo se ujutru očekuje slab mraz po kotlinama i dolinama reka jugozapadne i južne Srbije, kao i magla ponegde u Vojvodini, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

СМЕНА СУНЦА И ОБЛАКА: Ево какво нас време данас очекује

Foto D. Milovanović

Pre podne će duvati slab južni, posle podne slab do umeren severozapadni vetar, sa temperaturama od minus pet do 12 stepeni.

Vreme u Beogradu

U Beogradu ujutru slab mraz, dok će tokom dana biti malo i umereno oblačno sa sunčanim intervalima.

Pre podne će duvati slab južni, posle podne slab do umeren severozapadni vetar, a temperature će se kretati od minus dva do osam stepeni.

Prognoza za narednih sedam dana

U četvrtak umereno do potpuno oblačno i iznad većeg dela suvo, dok se slaba kiša očekuje na jugozapadu, jugu i jugoistoku.

Uveče na severu jače naoblačenje sa kišom koje će se tokom noći ka petku i u petak tokom dana proširiti i na ostale krajeve. Na planinama će padati slab sneg.

Za vikend pretežno oblačno i uglavnom suvo, samo u subotu ujutro i pre podne na severu, zapadu i u centralnim predelima mestimično sa kišom.

U nedelju uveče naoblačenje sa kišom koje je zahvatilo Vojvodinu, tokom noći ka ponedeljku i u ponedeljak proširiće se i na ostatak zemlje. Krajem perioda suvo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLJA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)

SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)

RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.

26. 04. 2026. u 13:30

Komentari (0)

Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije