ČEKAJU SE OPTUŽNICE ZA ZLOČINE U LORI, "BLJESKU" I "SLUČAJU MERČEP": Dve trećine gonjenih za ratne zločine u Hrvatskoj su Srbi
26. 03. 2024. u 17:12
ZABRINjAVA činjenica da je i prošle godine u Hrvatskoj dominirao trend suđenja u odsutstvu u predmetima ratnih zločina.
Povezane vesti

DOKAZI U 133 DOKUMENTA DOVOLJNI ZA ISTRAGU ZLOČINA NAD SRBIMA? Može li naša zemlja da pokrene postupke o zverstvima u istočnoj BiH
DOKAZI o zlodelima nad Srbima skupljeni u 250.000 dokumenata, od kojih 133 dokazuju nedela Hrvata i muslimana u istočnoj Bosni, dovoljni su da se pokrene istraga o zločinima nad srpskim narodom.
01. 04. 2025. u 07:00
Najnovije iz rubrike

U NAREDNA DVA SATA PLJUSKOVI SA GRMLJAVINOM Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi Srbije prvi na udaru, moguć i grad (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
25. 04. 2025. u 18:30

KAKO PREPOZNATI SIR BEZ MLEKA Udruženje potrošača upozorava na prevare: "Smrznuto meso prodaju kao sveže"
NACIONALNA asocijacija potrošača Srbije godinama upozorava inspekciju da je potrebno uraditi ozbiljne analize kvaliteta prehrambenih proizvoda
25. 04. 2025. u 18:16

AKADEMIKOV VELIKI POKOLJ NAJZNAČAJNIH KNJIŽEVNIKA:Iako pravnik Velibor Gligorić je postao profesor Filozofskog fakulteta i predavao književnost
POPUT uzbudljivog romana, Petar Džadžić pomera vreme i perspektivu svog „glavnog junaka” Velibora Gligorića pola veka unapred, sada na poziciji Skerlića i Popovića, precizno je definišući (reč je o šezdesetim godinama HH veka):
25. 04. 2025. u 18:00

VLADA DONELA ODLUKU: Formira se Radna grupa za obeležavanja 80. godišnjice pobede u Drugom svetskom ratu
ČLANOVI Vlade doneli su danas Odluku o obrazovanju Radne grupe za obeležavanje 80. godišnjice pobede u Drugom svetskom ratu.
25. 04. 2025. u 14:47

DEČAK IZ ČAČKA UPUĆEN NA TRANSPLANTACIJU JETRE U TURSKU: Složena operacija u bolnici u Istanbulu o trošku RFZO
DVANAESTOGODIŠNjI dečak iz Čačka upućen je na transplantaciju jetre u Tursku o trošku Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje, saopšteno je danas iz tog fonda.
25. 04. 2025. u 14:40
Komentari (0)