PONOVO GORI DEPONIJA: Helikopter gasi "Duboko"
Od četvrtka ujutru, ponovo gori deponija Duboko kod Užica.

Infoera
Posle odronjavanja dela smetlišta, pojavio se otvoreni plamen, a dim i isparenja se osećaju i u naseljima koja su kilometrima udaljena: u Sevojnu, kroz kotlinu između Užica i Požege, u okolnim selima. Pepeo se može videti na površinama udaljenim nekoliko kilometara od deponije.
- Deo koji gori izgleda kao užarena lava - rekao je "Novostima" jedan od učesnika akcije gašenja požara.
Od danas, požar gasi i helikopter koji sa zemlje navode pripadnici Štaba za vanredne situacije.
- Došlo je do odrona u jednom delu deponije, nakon čega se pojavio požar. U toku su procene stanja, a sve ekipe su u pripravnosti. Situacija je pod kontrolom – rečeno je u Sektoru za vanredne situacije.
Požar je izbio, podsetimo, 3. maja i od tada traju napori da se situacija reši.

DRŽAVA ODREDILA OGROMAN POREZ ZA KUĆU ŽELjKA MITROVIĆA: Evo koliko mora da plaća
DRŽAVA je odredila ogroman porez za kuću Željka Mitrovića.
01. 04. 2025. u 14:12

PROCURIO POVERLjIVI DOKUMENT IZ PENTAGONA: Evropa nek se brani sama u slučaju ruskog napada, druga država je glavna pretnja
SUPROSTAVLjANjE ruskoj agresiji, nekada jedna od ključnih tačaka Nacionalne odbrambene strategije iz 2022. godine tokom administracije Džozefa Bajdena, tri godine kasnije više nije među najvažnijim prioritetima Sjedinjenih Američkih Država.
01. 04. 2025. u 12:17

JEDAN RAKIJA, A DRUGI... Nećete verovati KAKO se zovu psi novog ambasadora SAD u Srbiji Marka Brnovića
MARK Brnović je uvek ponosno isticao svoje poreklo, uostalom ćerke mu se zovu - Milena i Sofija.
31. 03. 2025. u 19:31
Komentari (0)