OLUJA VEĆ TUTNJI SRBIJOM: Rashlađenje danas stiže i u ove gradove, biće pljuskova i grmljavine
15. 08. 2024. u 11:34
IAKO u Srbiji preovladava tropski toplo vreme, nije u potpunosti stabilno, pa ovog prepodneva u centralnom delu Srbije ima jačeg razvoja konvektivne oblačnosti.
Povezane vesti
NEBO SE OTVORILO NAD BEOGRADOM: RHMZ niže upozorenja - Ovim delovima Srbije preti brutalan potop
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je upravo novo, hitno upozorenje za sever zemlje: na području Vojvodine očekuje se nastavak intenzivnih padavina koje mogu izazvati ozbiljne lokalne poplave.
02. 07. 2026. u 16:10
Stižu nam pljuskovi sa grmljavinom: Ovi delovi Srbije biće prvi na udaru
OSVANULO je vedro i hladno jutro, ponegde i uz slab prizemni mraz.
28. 04. 2026. u 08:19
Najnovije iz rubrike
PREŽIVELI: Na Elbrusu ISTOG DANA bili i Srbi kad su planinari iz BiH poginuli - sam Bog ih je spasio
U DANU kada je najviši vrh Evrope uzeo živote pet planinara iz Bosne i Hecegovine, sekunde i jedna odmerena odluka delile su srpske planinare od iste tragične sudbine.
28. 07. 2026. u 22:43
Svetomir Cvetković umro na letovanju u Grčkoj - bio sa ženom, iznenada mu pozlilo
IZNENADA mu pozlilo, nakon čega je hospitalizovan, ali mu nije bilo spasa.
28. 07. 2026. u 21:53
(MAPE) SPREMITE SE - "OMEGA BLOK" STIŽE NA BALKAN: Očekuju nas tropske noći i ekstremno visoke temperature
EVROPA se nalazi na pragu novog toplotnog talasa koji preti da obori istorijske rekorde i donese nezapamćene temperature u mnogim delovima kontinenta. Meteorološki sajt "Severe weather Europe" (SWE) je objavio da će četvrti toplotni talas ove sezone biti dugotrajan i intenzivan, a uzrokovan je specifičnim atmosferskim fenomenom poznatim kao "Omega blok".
28. 07. 2026. u 21:41 >> 21:31
STIŽU I PLATE I OVERENE KNJIŽICE: Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao sa predstavnicima sindikata Apotekarske ustanove "Beograd"
POSLE višemesečne agonije, čini se da se nazire svetlo na kraju tunela, za zaposlene u Apotekarskoj ustanovi Beograd. Nakon sastanka predstavnika sindikata sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, radnici su dobili obećanja da će njihovi višegodišnji problemi konačno početi da se rešavaju.
28. 07. 2026. u 18:08
„ARISTOKRATSKO STOPALO" Olivere Katarine: Milan Muškatirović Gale bio je njena prva, velika i nezaboravna ljubav
MILAN Muškatirović Gale bio je moja prva, velika i nezaboravna ljubav. Živeo je sa majkom Veselinkom i bratom Draganom u Beogradu, u Ulici Miloša Pocerca. Posle Drugog svetskog rata njegov otac Dušan nije mogao da im se vrati iz logora u Osnabriku.
28. 07. 2026. u 18:00
Komentari (0)