NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Još 108 osoba zaraženo virusom, dvoje preminulo
U POSLEDNjA 24 sata na korona virus u Srbiji testirano je 9.513 osoba, njih 108 bilo je pozitivno, dok je dvoje preminulo.
Foto: Depositphotos
Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u bolnicama širom Srbije se nalazi 36 pacijenata, isto koliko i juče.
Podsetimo, juče smo posle čak 64 dana, tačnije od 24. juna, zabeležili nula umrlih od korone.
Podsetimo i to da je Krizni štab za borbu protiv korna virusa danas odlučio da karantina za naše građane koji se vraćaju iz inostranstva neće biti, ali da je preporuka da školarci prvih 10 dana od dolaska u Srbiju ne idu u školu, već da nastavu prate onlajn.
Osim toga, Krizni štab je danas odlučio i da se rad prodavnica pomeri sa 21 na 23 sata, kafića sa baštama sa 23 na 01, a odlučeno je i da maksimalan broj ljudi koji može da se okupi na otvorenom i u zatvorenom prostoru sa 10 poveća na 30.
Preporučujemo
MERE UBLAŽENE, ALI NEMA MESTA OPUŠTANjU: Radojičić o epidemiološkoj situaciji u Beogradu
28. 08. 2020. u 14:30
U KRALjEVAČKOJ BOLNICI 10 KOVID PACIJENATA: Nema preminulih od virusa
28. 08. 2020. u 13:22
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)