PRETI NAM TREĆI UDAR KORONE Sutra u 11 sati sednica Kriznog štaba
06. 10. 2020. u 11:25
SEDNICA Kriznog štaba biće održana sutra u 11 sati.
Znate sta me interesuje, da li će poslije Nove Godine, biti 5-ti ili 6-ti udar Covid - 19 ili opet krećemo od jedinice.
Povezane vesti

I U VANREDNOJ SITUACIJI RASTE BROJ NOVOINFICIRANIH: U Trsteniku nova dva slučaja korona-virusa
DVA nova slučaja korona-virusa registrovali su u Trsteniku tokom vikenda epidemiolozi Zavoda za javno zdravlje Kruševac.
05. 10. 2020. u 21:25

EPIDEMIJA NE POSUSTAJE U FRANCUSKOJ: Više od pet hiljada zaraženih za dan, raste broj ljudi u bolnicama i na reanimaciji
FRANCUZI su u ponedeljak malo odahnuli kada je reč o statistici virusa korona, ali to je samo zato što u danu posle vikenda po pravilu dolaze zatno niže vrednosti o broju zaraženih usled manjeg testiranja u nedelju.
06. 10. 2020. u 00:13

KAZNE OD 400 EVRA, ZATVARANJE LOKALA, A SVE KONTROLIŠE I VOJSKA: U Italiji počeli sa radikalnim sprovođenjem mera protiv korone (FOTO)
MASKE na licu i na otvorenom u čitavoj Italiji, sa distancom najmanjom od jednog metra.
05. 10. 2020. u 23:09

KORONA PONOVO PRETI EVROPI: Broj zaraženih na Starom kontinentnu raste - epidemija se razbuktava
BROJ inficiranih virusom korona širom planete premašio je 35 miliona. Do danas, životnu bitku izgubilo je više od milion obolelih. A u celoj Evropi kovid 19 se nanovo razbuktava.
06. 10. 2020. u 07:40
Najnovije iz rubrike

OGLASIO SE RHMZ: Stiže oluja!
Tokom večeri i noći usled prodora hladnijeg vazduha sa severa, na području zapadne, centralne i istočne Srbije mogući su udari severozapadnog vetra olujne jačine, veći od 17 m/s, odnosno od 66 do 68 km/h.
08. 06. 2025. u 22:59

TESTAMENT NIJE DOVOLJAN: Evo šta zaista treba da uradite da biste dobili nasledstvo
PISANjE testamenta je čin kojim pojedinac izražava svoju poslednju volju u pogledu raspodele imovine nakon smrti.
08. 06. 2025. u 21:32

U NAREDNA DVA SATA STIŽE OLUJA Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi Srbije prvi na udaru (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se najnovijim saopštenjem.
08. 06. 2025. u 18:58

RANKOVIĆ USPEVA DA SPASE VRHOVNI ŠTAB: Spajanjem svilenih padobranskih užadi Vrhovni štab se spustio u podnožje pećine gde je bio izlaz
U DRVARU 25.maja 1944, u deset i trideset časova stiže poruka koju je Aleksandar Ranković po Žujoviću uputio Titu naznačivši kojim bi putem trebalo odmah krenuti.
08. 06. 2025. u 18:00

STIŽE ZAHLAĐENJE, A KASNIJE JOŠ JEDNA PROMENA: Trećina dana tokom leta biće iznad 30 stepeni
METEOROLOG Nedeljko Todorović izjavio je danas da su visoke temperature tokom prethodnih dana karakteristične za početak juna, kao i da u narednim danima sledi osveženje.
08. 06. 2025. u 17:28
Komentari (1)