KAKO SE OSEĆAJU BRNABIĆ I KISIĆ NAKON VAKCINE: Evo da li danas imaju kontraindikacija ili tegoba

Новости онлине

25. 12. 2020. u 09:41

PREMIJERKA Ana Brnabić, ministarka Darija Kisić Tepavčević i epidemiolog dr Predrag Kon prisustvovali su jutros sednici Kriznog staba u Palati Srbija, dan pošto su među prvima primili "fajzerovu" vakcinu.

КАКО СЕ ОСЕЋАЈУ БРНАБИЋ И КИСИЋ НАКОН ВАКЦИНЕ: Ево да ли данас имају контраиндикација или тегоба

Foto: Tanjug/Zoran Žestić/Printscreen

Prema informacijama "Novosti", sve troje nema nikakvih tegoba niti kontraidikacija i danas će obavljati svoje redovne dužnosti.

- Kako su nam rekli, nisu osetili nikakve promene u organizmu. Nemaju temperaturu koja nije retkost kada se primi cepivo. Osećaju se dobro i nemaju problem da normalno nastave sa radom u svojim sektorima - preneo je sagovornik "Novosti".

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

VANREDNO SAOPŠTENJE FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE! Evo šta je bilo sa Draganom Stojkovićem Piksijem