DR KON SE OGLASIO POSLE NAVODA NOVE S: Evo šta je istina
DOKTOR Predrag Kon oglasio se večeras na društvenoj mreži "Fejsbuk" povodom naslova Nove S u kome se navodi njegovo ime, a koji može, kako ističe epidemiolog, da dovede čitaoce u zabludu.
Foto: Tanjug
Status dr Kona prenosimo u celosti:
- Na Novoj s izašao je naslov sa mojim imenom koji može čitaoce dovesti u zabludu.
Radi istine: Utvrđeno je u nekim slučajevima da je do zaražavanja zdravstvenih radnika dolazilo prilikom pauzi za kafu, međutim izuzetno je malo verovatno da se neko od preminulih lekara baš na taj način zarazio.
Sve drugo osim naslova koji je izvučen iz konteksta je do sada tačno preneto, mada je najavljeno da će intervju da se obimnjie postavi . Ono što međutim, nije preneseno je da boravak u prostorijama gde su intubirani pacijenti jeste povećani rizik, a dodao bi i požrtvovanost naših lekara.
Preporučujemo
KADA ĆEMO SE REŠITI MASKI? Dr Kon: Vakcinisati 3,5 miliona ljudi u Srbiji!
04. 01. 2021. u 09:31
PRAZNIČNA PROGNOZA DR KONA: Nema dileme - evo šta nas čeka posle Božića!
07. 01. 2021. u 09:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)