IMAO JE I DRUGE ZDRAVSTVENE PROBLEME: Šesnaestogodišnjak najmlađa žrtva korone na Kosovu
ŠESNAESTOGODIŠNjI mladić iz Vitine preminuo je danas od posledica kovid 19 i on je najmlađa žrtva korona virusa na Kosovu.
Arhiva
Direktor regionalne bolnice u Gnjilanu Nisret Hajrulahu potvrdio je za prištinsku ''Gazetu ekspres'' da je tinejdžer imao druga oboljenja.
- Pacijent je stigao u bolnicu pre 10 dana. Imao je druge komorbilitete i njegovo zdravstveno stanje je bilo ozbiljno još otkad je primljen u bolnicu. Kovid 19 je samo pogoršao njegovo stanje - rekao je on.
Na Kosovu su u poslednja 24 sata zabeležena 632 nova slučaja korona virusa, dok je od posledica zaraze preminulo još osam pacijenata, među kojima i šesnaestogodišnji mladić.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)