VIRUS korona je u poslednja 24 sata potvrđen kod 1.402 osoba, a istovremeno su od posledica ove bolesti preminula 22 pacijenta.
Povezane vesti

KRIZNI ŠTAB ZASEDA SUTRA: Čeka se odluka o radu zatvorenih delova kafića i restorana
KRIZNI štab za borbu protiv virusa korona zaseda sutra u 16 sati.
05. 05. 2021. u 10:11

PUTOVANJA BEZ TESTOVA I KARANTINA: Vučić otkrio - u ove zemlje moći ćemo sa posebnim sertifikatom o vakcinaciji!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu televizije Pink.
05. 05. 2021. u 09:43

ČEKAJU NAS OPUŠTANJA AKO OVAKO NASTAVIMO: Doktorka Kisić o epidemiološkoj situaciji - evo šta je ključno za povratak u normalu
EPIDEMIOLOŠKA situacija je poslednjih nedelja povoljnija zahvaljujući vakcinaciji, izjavila je danas ministarka i članica Kriznog štaba Darija Kisić Tepavčević.
04. 05. 2021. u 13:55

"PRERANO SMO SE OPUSTILI": Doktor Petrović upozorava - Možemo da očekujemo blagi porast zaraženih nakon praznika!
EPIDEMIOLOG dr Radmilo Petrović kaže se veliki broj građana tokom uskršnjih i prvomajskih praznika preterano opustio.
04. 05. 2021. u 12:00

DA LI ĆE JUTJUB "PROGOVORITI" SRPSKI? Mnogi korisnici već primećuju promene
NEKI korisnici popularne video platforme već su počeli da viđaju nove opcije za prevođnje, i na desktop računarima, i na mobilnoj aplikaciji
05. 05. 2021. u 13:49
Najnovije iz rubrike

MLADIĆ I DEVOJKA NESTALI NA KABLARU: Potraga u toku
PRIPADNICI vatrogasno-spasilačke jedinice iz Čačka krenuli su u potragu za mladićem (2005) i devojkom (2004) iz Kragujevca koji su se najverovatnije izgubili na Kablaru.
14. 04. 2025. u 22:19

OPROŠTAJNA PORUKA HIRURGA NAPAĆENOG SRPSKOG NARODA: Svi su mi govorili da se sklonim, ali ja to sebi nikad ne bih oprostio
PRE pet godina, na današnji dan, preminuo je doktor Miodrag Lazić koji se, napustivši hirurgiju u Nišu, zaputio u spasavanje života u Republici Srpskoj Krajini i Republici Srpskoj.
14. 04. 2025. u 18:10

ODBRANA DOKTORSKE TEZE O SKERLIĆU U UNIFORMI: Profesor Živomir Mladenović je prvi u istoriji srpske književnosti doktorirao na Skerliću
VIDEVŠI u fascinantnoj biografiji profesora dr. Živomira Mladenovića mnogo elemenata i činjenica, i te kako korisnih i potrebnih savremenom naraštaju (s početka XXI veka), nakon prve posete i upoznavanja sa Profesorom, što se odigralo leta 2006. godine, predložila sam mu, godinu dana kasnije, u junu mesecu 2007. godine, da sačinimo jedan razgovor.
14. 04. 2025. u 18:00

NAJISTAKNUTIJIM POJEDINCIMA URUČENE NAGRADE I POHVALE: Obeležen Dan Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre" u kasarni "Vasa Čarapić"
DAN Odreda vojne policije specijalne namene "Kobre" danas je obeležen u kasarni "Vasa Čarapić" u Beogradu, a pred svečanim strojem pripadnika te jedinice pročitane su čestitke i sumirani su rezultati rada u prethodnom periodu, dok su najistaknutijim pojedincima uručene nagrade i pohvale.
14. 04. 2025. u 17:43

DOKTOR LAZA ČUVA SVOJE SRBE SA NEBA: Pet godina bez hirurga napaćenog srpskog naroda
PRE pet godina, na današnji dan, preminuo je doktor Miodrag Lazić koji se, napustivši hirurgiju u Nišu, zaputio u spasavanje života u Republici Srpskoj Krajini i Republici Srpskoj.
14. 04. 2025. u 17:37
Komentari (0)