PREPLAĆENA KOLA SA VRAĆENIM KILOMETRIMA: Polovni automobili koštaju više od stvarne vrednosti
KUPCI polovnih automobila u našoj zemlji mogu da izgube hiljade evra, odnosno da plate skoro četvrtinu više od stvarne vrednosti vozila, a sve zbog vraćene kilometraže!

Svako može da nađe svoj model, Foto Z. Jovanović
Ovakva vozila prosečno dobijaju povećanje vrednosti za 24 odsto, pokazala su istraživanja "karVertikala".
Stanje na tržištu polovnih automobila ispitano je u 15 zemalja. Uprkos sumornim rezultatima, situacija u Srbiji mnogo je povoljnija nego u Ujedinjenom Kraljevstvu i u Italiji, gde je zabeležen rast od 29 odsto, kao i u Litvaniji (25 odsto).
S druge strane, najmanje povećanje cena zbog smanjene kilometraže je u Ukrajini (17 odsto), Poljskoj (19 odsto) i Rumuniji (20 odsto).

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)