ŠUTIRAO DEVOJKU U TRŽNOM CENTRU: Posvađao se sa partnerkom, pa joj pretio nožem!

16. 07. 2021. u 16:08

DRŽAVLjANIN Srbije (35) nasrnuo je u jednom tržnom centru u Beču na svoju devojku (20) i šutirao je naočigled posetilaca šoping mola, a pretio joj je i nožem, prenosi portal Tt.com.

ШУТИРАО ДЕВОЈКУ У ТРЖНОМ ЦЕНТРУ: Посвађао се са партнерком, па јој претио ножем!

Foto Dephositos

Incident se dogodio u sredu popodne.

- Devojka je u šoping molu bila sa drugaricom i momkom, koji ju je posle svađe vređao, gurao i šutirao. Ona je pokušala da sa prijateljicom napusti tržni centar, ali je muškarac krenuo za njom, dohvatio je ispred mola i počeo da joj preti nožem - piše portal:

- Tada je reagovao jedan prolaznik koji je pokušao da smiri Srbina. On je odlučio a ode, a žrtva je ostala ispred prodavnice.

Policija je brzo privela begunca, kod koga su pronađena dva noža. - Motiv napada su privatni problemi. Devojka je sa lakšim povredama prebačena u bolnicu - saopštila je policija.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!