DRŽAVLjANIN Srbije (35) nasrnuo je u jednom tržnom centru u Beču na svoju devojku (20) i šutirao je naočigled posetilaca šoping mola, a pretio joj je i nožem, prenosi portal Tt.com.
Povezane vesti

POSLE KRVAVOG OBRAČUNA U NOVOM SADU: Poznato u kakvom su stanju izbodeni žena i muškarac
POD još nerasvetljenim okolnostima u novosadskom naselju Adice su izbodeni muškarac i žena.
13. 07. 2021. u 21:09

KRVAVI OBRAČUN U KUĆI U NOVOM SADU: Muškarac i žena teško povređeni, njoj se bore za život
POD još nerasvetljenim okolnostima u novosadskom naselju Adice su izbodeni muškarac i žena.
13. 07. 2021. u 16:03
Najnovije iz rubrike

UHAPŠEN MANIJAK IZ RUME NA ZVEZDARI: Oglasio se MUP
OGLASILO se Ministarstvo unutrašnjih poslova.
22. 10. 2025. u 22:22

PAO VRAČARSKI KLAN: Oglasio se MUP (VIDEO)
OGLASILO se Ministarstvo unutrašnjih poslova.
22. 10. 2025. u 21:54

KRVAVI OBRAČUN ISPRED SUDA U NOVOM PAZARU: Ima povređenih
DANAS oko 14 časova ispred zgrade suda u Novom Pazaru dogodio se incident kada je muškarac, identifikovan kao Dž.T, napadnut po izlasku iz tužilaštva.
22. 10. 2025. u 17:04

DRAMA NA ZVEZDARI: Razbojnik drvenom motkom tukao radnicu kafića
POLICIJA na Zvezdari uhapsila je u utorak Z. S. (57) zbog sumnje da je počinio krivično delo razbojničke krađe u jednom ugostiteljskom objektu na Zvezdari.
22. 10. 2025. u 16:56

OGLASIO SE MUP O NAPADU U ĆACILENDU: "Policija nastavlja intenzivan rad na rasvetljavanju svih činjenica"
OGLASILO se Ministarstvo unutrašnjih poslova povodom terorističkog akta kada je blokader pucao na Milana Bogdanovića i pokušao da zapali Ćacilend.
22. 10. 2025. u 16:10
Komentari (0)