ZAPLENA DROGE U BEOGRADU: Kod uhapšenog pronađeno 500 grama heroina
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zaplenili su oko 500 grama heroina i uhapsili M. A. (1963) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Sumnja se da se M. A. bavio uličnom prodajom narkotika, a policija je prilikom pretresa stana u kojem je neprijavljeno boravio pronašla drogu spakovanu u više paketa, kao i vagicu za precizno merenje.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
BONUS VIDEO:
POLICIJA DOVODI KAVČANE: Počelo saslušanje osumnjičenih za planiranje ubistva Jovana Jovanovića
Preporučujemo
ŽENA PREMIJERA, A NEMA DRŽAVLjANSTVO BRITANIJE: Životna priča bogate supruge Rišija Sunaka
26. 10. 2022. u 16:21 >> 16:29
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)