U STANU PRONAĐENA DROGA: Dvojica Novosađana osumnjičeni za trgovinu narkoticima
POLICIJA u Novom Sadu uhapsila je B. G. (19) i M. R. (22) iz tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su neovlašćeno proizvodili i stavljali u promet drogu.

foto V Mitrić
Policija je, pretresom stana u kome osumnjičeni neprijavljeno borave, pronašla 250 grama marihuane, dve digitalne vage za precizno merenje i novac u domaćoj i stranoj valuti za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
B. G. i M. R. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
Preporučujemo

UHAPŠEN KRALjEVČANIN: Akcija pripadnika MUP-a u gradu na Ibru
25. 10. 2023. u 12:07

EU NE PRITISKA DOVOLjNO KURTIJA: Ričard Grenel u Novom Sadu govorio o Kosovu i Metohiji
24. 10. 2023. u 20:42

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)
PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.
19. 09. 2025. u 15:33
Komentari (0)