U KLADIONICI PUCAO IZ PIŠTOLJA: Uhapšen zbog izazivanja opšte opasnosti

Игор Митић
Igor Mitić

04. 01. 2024. u 15:09

PRIPADNICI leskovačke Policijske uprave uhapsili su Nišliju I. M. (51) koji se sumnjiči da je u jednoj kladionici, u okolini Leskovca, u kojoj se nalazilo više osoba, ispalio hitac iz pištolja.

У КЛАДИОНИЦИ ПУЦАО ИЗ ПИШТОЉА: Ухапшен због изазивања опште опасности

foto: I.Mitić

On se tereti zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Osumnjičenom je, po ovlašćenju Višeg javnog tužilaštva u Leskovcu, određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

Mališani i VODAVODA Vodica zajedno na Oplencu